תהליך העבודה

שלב א' - תכנון הפרויקט

אפיון ←

בזאת ניתן להתחיל כבר כעת - אתם מוזמנים להתקשר ולתאר את הקיים ואת הנחוץ לכם, אנו נציג בקצרה את הרקע והפתרונות המיטביים ונתכבד להגיע אליכם להתרשמות בשטח, להבין ולגבש יחד את החזון שלכם ולהציע את מסגרת התכנון הראשונית והאופטימלית לבית הכנסת.

מדידות בשטח ופתיחת תיק ←

הצוות שלנו עורך מיפוי של האתר ומדידות שיעניקו לנו את כל הנחוץ לעבור לשלב תכנוני. בשלב הזה נפתח תיק לפרוייקט המרכז כל פרט, לרבות ההשראה והחוויה מהביקור בשטח, הרעיונות השונים וסיעור המוחין וכן את כל הנתונים הטכניים והכמותיים שאספנו.

עיצוב ←

אבן דרך ראשונה בה חזון הופך למציאות וניצוץ ההשראה עובר אל הנייר: הצרכים שתיארתם מתגלמים בסקיצות שונות המציגות את הדרכים העדיפות, החומרים המומלצים, השילובים והנדסת האנוש שיהפכו את בית הכנסת שלכם לאתר ייחודי. לאחר שנבחר הכיוון הרצוי נעבור לשלב המרגש של ההדמייה, אשר תחשוף בפניכם לראשונה כיצד ייראה הפרויקט המושלם.

הדמיה ←

לאחר עיבוד הסקיצות בתוכנה ייחודית אתם זוכים בהזדמנות מוחשית ראשונה להתרשמות מהפרויקט. להדמייה מקום חשוב בתהליך ודרכה מתחיל הפרוייקט לקרום עור וגידים מול עיניכם. בפן הטכני תכלול ההדמייה גם מפרט טכני מקיף של המוצרים.

מדידה מסכמת בשטח ←

לאחר שההדמייה נבחרה ואושרה ויחד עמה גובש המפרט הטכני, שב הצוות שלנו אל האתר על מנת לבצע מדידות סופיות ומדוייקות ביותר בכפוף להדמייה ולמפרט. על סמך המדידות המסכמות הללו נצא לתכנון.

תכנון ←

התכנון מביא בחשבון את שלל הנתונים הטכניים שנאספו, חומרי הגלם שנבחרו, הכמויות, הצבעים, שלבי העבודה ועוד - כך נראה תיק הייצור המפורט שלנו ולכם מתאפשרת שליטה מלאה במפרט בהתאמה מושלמת לתקציב שנבחר ומובטחת התאמת המוצרים לשטח.

הנדסת מוצר ←

בשלב טכני זה מפרקים בעלי המקצוע שלנו את המוצר לרכיביו, מגבשים את דרישות הרכש המדויקות ובמקביל בונים את הקבצים הנחוצים לחיתוך ולייצור בפועל. בשלב הבא ולאחר שכל פרט נבחן בשבע עיניים ויש אישור מלא לתהליך מתחילה העבודה הפיזית.

שלב ב' - האמנים שלנו

האמנויות כולן מבוצעות אצלנו על ידי אמני הבית של פיניש.

"מִלֵּא אֹתָם חָכְמַת לֵב לַעֲשׂוֹת כָּל מְלֶאכֶת חָרָשׁ וְחשֵׁב וְרֹקֵם בַּתְּכֵלֶת וּבָאַרְגָּמָן בְּתוֹלַעַת הַשָּׁנִי וּבַשֵּׁשׁ וְאֹרֵג עֹשֵׂי כָּל מְלָאכָה וְחשְׁבֵי מַחֲשָׁבֹת". עבודות האמנות הייחודיות שאמני הבית של פיניש יוצרים ביד מנוסה ראויות לתצוגה בזכות עצמן והופכות לגולת הכותרת של ההיכל.

חיתוך ←

חומרי הגלם המשובחים נחתכים בדיוק מקסימלי הן ביד אמן והן על ידי מיכון מתקדם, חרטות וכרסמות CNC וכלים שונים המעניקים את המידות המדוייקות הדרושות לכל פריט, בכל סדר גודל.

נגרות ←

אמני העץ שלנו חושפים את הפאר המסתתר בעץ הגולמי והופכים כל פריט לעשיר ומפואר. עבודת הנגרות המקצועית שלנו מתבססת על שילוב של שיטות ייחודיות וניסיון עצום ומתאפיינת בקו חלק ואסתטיקה ברמה גבוהה לכל פריט ולכולם כאחד. בתום שלב מרכזי זה אנו מתכנסים להעמדה ראשונה של הפרויקט בשטח ומתחילים בביקורת העומק בטרם יציאה לצביעה.

גילופי עץ ←

גילופי עץ עדינים ומורכבים, אשר בגילופם מושקע זמן רב וכשרון עצום. אלה מושכים את העין בזכות בחירת עץ יוקרתי וגימור עשיר, רב שכבתי ומוקפד במיוחד. אמני העץ שלנו מגלפים מתוך העץ את התחושה הייחודית השוררת בבית-כנסת אהוב, קהילתי ומזמין

ריקועי נחושת ופליז ←

הריקועים המעודנים, המעוצבים בקפידה לפרטי פרטים, מאפשרים לכם לבחור אלמנטים ייחודיים וחד פעמיים לבית הכנסת. אלו עבודות אמנות המבליטות כל חפץ או רהיט בו הן משובצות ומעניקות הוד והדר בזכות המרקם והגוונים הייחודיים להן

יציקת אלמנטים מעוטרים ←

מאפשרת יד עיצובית חופשית ותכנון בסטנדרט גבוה ומתבטאת בהיכל מפואר. יציקות מושלמות מעניקות יוקרה ופאר לכל חלל. אנו מזמינים אתכם לאסוף את חלומות הקהילה ולאפשר לנו לצקת בהם תוכן.

חריטה אמנותית ←

החריטה האמנותית שתבקשו תעוצב עד לפרט האחרון, תבוצע בקפדנות ועדינות ותקרין את האיכות הראוייה להנצחה, לרבות חריטת עמודים, שילוב מעוצב של שילוט ושלטי הוקרה בעבודת העץ והמתכת ועוד:

ריפוד ←

הריפוד, אשר יעטוף אתכם למשך שנים ארוכות, הוא תחום נוסף בו מתבטא הכשרון השמור לרפדי הבית של פיניש. בעין מקצועית נבחר את הצבעים המושלמים לשילוב בעיצוב, את סוג הבד ומרקמו, את אופי ועובי המושבים ועוד. הריפוד שלנו הוא חלק מהתמונה שובת-הלב שרואה כל מבקר בהיכל ועיקר תפקידו הוא בשימושיות גבוהה ונוחות מקסימלית.

המוניטין האמנותי נשען על צוות הבית שלנו,
המורכב מאמנים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם

שלב ג' - צביעה ובקרת איכות

צבע ←

עם תום עבודת האמנות עוברים הפריטים לצביעה באחת ממחלקות הצבע שלנו, צביעה ידנית מוקפדת ורב שלבית וכן צביעה רובוטית מתקדמת בהתאם לפריטים. בתום כל שכבה נערכת ביקורת ובהמשך עוברים לליטוש והברקת המוצרים לקראת הרכבה פנימית נוספת.

הרכבה פנימית ובקרת איכות נוספת ←

הצביעה הסתיימה והצוות כולו מתכנס שוב להרכבת והעמדת הפרויקט לבקרת איכות קפדנית ומעמיקה. בשלב זה נבחנים כל הפריטים המרכיבים את המוצר על כל רבדיו ונבחן המוצר כולו כאחד: זהו רגע מרגש, בו בית הכנסת מותקן לראשונה במלוא הדרו אצלנו. עם מסיום תהליך הביקורת הכל מוכן לעבור אל השטח.

שלב ד' - הובלה והתקנה

עיטוף ומספור ←

הפרויקט כולו מפורק שוב לרכיביו כאשר כל פריט בו ממוספר לצורך התקנה חלקה, מקצועית ונקייה. הפריטים נעטפים בזהירות לקראת ההובלה אליכם.

הרכבה והתקנה ←

פריט פריט נישא אל תוך ההיכל ואל מקומו המדויק, וההרכבה מתבצעת באופן חלק. אט אט נמלא בית הכנסת החדש ברהיטיו, ארון הקודש מקרין על סביבתו, הבימה מתנשאת והקהל הקדוש זוכה למתקנים איכותיים שישרתו אותו נאמנה ויעניקו התרוממות רוח. בקרת האיכות הסופית נעשית על ידינו בשטח לקראת המעמד המרגש של מסירת הפרויקט.

ברכה והצלחה!

"בָּרוּךְ אַתָּה ה' אֱלֹקינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם הַטּוֹב וְהַמֵּיטִיב"